בדיקת נזילות מים מחיר

בדיקת נזילות מים מחיר

גילוי נזילות צנרת מים

בניגוד לתפיסה הרווחת, ישנם מקרים רבים בהם נזילת מים ניתנת לאיתור בקלות רבה למדי. יחד עם זאת, ישנם גם לא מעט מקרים בהם עלול תהליך איתור הנזילה להפוך לדרמה של ממש, במיוחד אם מאצילים את המשימה על איש המקצוע הלא נכון. אחת הצורות הטובות ביותר להמחיש את הפערים בין חוויית איתור הנזילה במקרים שונים היא העובדה שבהזמנת בדיקת נזילות מים מחיר השירות יכול להשתנות בפערי ענק בין מקרה למקרה. מדוע זה קורה? מה מקשה כל כך על תהליך איתור הנזילה ומדוע לא ניתן לקבוע כי המקום בו נראה סימן הרטיבות הוא גם המקום בו מתרחשת הנזילה? האם זה נכון שלצורך איתור הנזילה יהיה עליכם לעבור תהליך של הרמת מרצפות ושבירת קירות? מהן הטכניקות המודרניות הקיימות היום לאיתור נזילה בצורה מהירה, קלה ויעילה ללא נזק היקפי כלל? את כל התשובות לכל השאלות, נותנים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת nuflow, המתמחה באיתור נזילות מים בכל היקף ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

אז מה משפיע על היקף הקושי באיתור נזילת מים?

ובכן, כפי שאמרנו קודם לכן, ישנם מקרים של איתור נזילת מים, בהם תהליך האיתור מסתיים בתוך פחות משעה וכל יתר זמן העבודה מוקדש לתיקון הנזילה. במקרים אחרים יכולים להידרש ימים שלמים רק כדי לאתר את הנזילה וזה אומר שגם יתבצעו המון שבירות של קירות והרמת מרצפות, כאמור רק כדי לאתר את הנזילה. כשבוחנים את הסיבה לפערים אלה, מוצאים את התשובה באופן ההתנהגות של המים. המים שואפים לזרום תמיד בהתאם לכוחות המופעלים עליהם והם תמיד יחפשו את הנתיב שבו הכי קל להם לנוע. החל מהרגע בו המים דולפים מהצינור אל תוך הקיר, הכוח שפועל עליהם בצורה המשמעותית ביותר הוא כוח המשיכה. כוח זה מוביל אותם כלפי מטה ובכיוון הזה הם ינועו בנתיב הקל ביותר, הנתיב שבו הם יכולים לנוע בצורה הקלה ביותר.

במקרים רבים, נתיב זה עובר בתוך הקיר עצמו וכלל לא מוביל אל פני השטח של הקיר. זה אומר שהמים יכולים לנוע לאורך מרחקים ארוכים בתוך הקיר לפני שהם מבצבצים החוצה ויוצרים את סימן הרטיבות. במקרי קיצון, יכול להיווצר אצלכם סימן רטיבות בגין נזילה שמתרחשת בכלל שתי קומות מעליכם. במקרים אחרים, סימן הרטיבות יכול להופיע באחד מחדרי השינה על אף שהנזילה מתרחשת בכלל בחדר האמבטיה ואולי בכלל בחדר האמבטיה של השכן מלמעלה. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם המים יוצאים מן הצינור ומייד מוצאים את הדרך אל פני השטח ובמקרים אלה האיתור הוא הקל ביותר, שכן אפשר לשייך את מיקום הרטיבות עם המיקום שבו עוברת הצנרת. במצב דברים זה, יכול להיווצר פער של ממש ברמת הקושי הנדרשת לאיתור נזילה אחת לעומת איתור נזילה אחרת וזה הסיבה שבהזמנת בדיקת נזילות מים מחיר הבדיקה יכול להשתנות באופן דרמטי ממקרה למקרה.

מה המחיר של בדיקת נזילות

ובכל זאת, יש פתרון

מן הסתם, אותם מקרים בהם אנשים נאלצים ממש "להפוך" את כל הבית שלהם רק כדי לאתר נזילה אחת קטנה בצנרת הם אלו שכולנו שומעים עליהם והם אלו שמכניסים בליבנו חשש מהעומד בפנינו. יחד עם זאת, אין כל מקום לחשש. אנחנו חיים היום בעידן שבו אפשר לאתר כל נזילה בקלות ובמהירות, בלי לפגוע אפילו בטיח של הקיר וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי להבטיח שכך אכן יקרה גם במקרה שלכם הוא, הוא להזמין את איש המקצוע המתאים למשימה. איש המקצוע המתאים למשימה הוא איש מקצוע שיודע להציע לכם את אחת מבין שלוש הטכנולוגיות הבאות לאיתור נזילות:

איתור נזילות באמצעות גלי רדיו – בדיקה המבוצעת באמצעות מכשור מיוחד השולח גלי קול אל הקיר וקולט את הגלים המוחזרים ממנו. בהתאם לפער בין הגל שנשלח לגל שנקלט חזרה, בונה המכשיר מפה של צפיפויות בתוך הקיר, מפה המאפשרת לאתר מים (שהם צפופים מאוד) ואף לזהות את התצורה שלהם ונתיב התנועה שלהם בתוך הקיר.

צילום טרמי – צילום טרמי היא בדיקה המבוצעת באמצעות מצלמה טרמית המצלמת את הקיר ובונה תמונת פערי טמפרטורות. מאחר והמים ישמרו על טמפרטורה אחידה בכל השטח בו הם פרושים, ניתן לזהות תבניות של פיזור המים ואף את נתיב התנועה שלהם בקיר.

הרחת גז – בדיקה זו מבוצעת באמצעות ריקון הצנרת ממים והזרמת גז אל תוך הצנרת. לאחר מכן עוברים בקרבת הקיר עם חיישני הרחה והמקום בו מזהים החיישנים את ריח הגז הוא המקום ממנו דולף הגז מתוך הצינור אל חלל הקיר וזהו למעשה המקום בו קיימת פגיעה בצנרת וממנו נובעת הנזילה.

הדבר החשוב להבין לגבי נזילות אלה הוא שבהזמנת בדיקת נזילות מים מחיר בדיקה כזאת, לא רק שהוא נמוך יותר מהבדיקה המסורתית של ניחוש וטעייה, הריסה ושבירה, אלא שהוא לעולם לא יגיע לעלויות הנדרשות בהרמת מרצפות ושבירת הקירות רק כדי לאתר את הנזילה. באמצעות אחת מהטכניקות הללו, ניתן לאתר את הנזילה בתוך דקות ספורות וברמת דיוק גבוהה מאוד, מה שחוסך לכם גם בזמן, גם בכסף וגם בעוגמת נפש, שעם טכנולוגיות אלה פשוט אינה קיימת.

תהליך בדיקת נזילות

האם ישנה טכנולוגיה עדיפה?

ככלל, התשובה היא לא. כל שלושת הטכנולוגיות יכולות להשיג תוצאות דומות בתהליכי איתור נזילות. יחד עם זאת, ישנה בהחלט השפעה של סוג הקיר (בטון או בלוקים), מיקום הקיר (חיצוני או פנימי) ושל פרמטרים נוספים, על האפקטיביות של כל אחת מן הבדיקות. פרמטרים אלה משפיעים על הצפיפות של הקיר, על הטמפרטורה הממוצעת שלו ובהתאם לכך גם משפיעים על היכולת של כל אחת מהטכנולוגיות הללו לזהות את נתיב המים בצורה מובהקת יותר או פחות. מהסיבה הזאת, בהזמנת בדיקת נזילות מים מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שעל פיו אתם רוצים לבחור את נותן השירות, אלא גם לבחון את סוגי הטכנולוגיות שעימן הוא עובד. בהתאם לתנאים בשטח, יוכל איש המקצוע לקבל החלטה לגבי הטכנולוגיה המתאימה ביותר ולבחור א האמצעים באמצעותם תבוצע הבדיקה. למרבה הצער, גם אם איש המקצוע מציע טכנולוגיה אחת בלבד, הוא לעולם לא יודה בפניכם מראש שהטכנולוגיה מתאימה פחות לנסיבות הספציפיות אליכם ולכן תמיד עדיף לבחור איש מקצוע שמציע לפחות שתיים מתוך שלושת הטכנולוגיות הללו.

חברת nuflow היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום של איתור נזילות מים וביוב. החברה מפעילה סוגים שונים של טכנולוגיות איתור נזילות ומתחייבת לאיתור הנזילה בצורה מדויקת ומקצועית ללא כל נזק היקפי למבנה ובתוך זמן קצר. בחברת nuflow תוכלו ליהנות מרמה מקצועית גבוהה בביצוע בדיקת נזילות מים מחיר אטרקטיבי ותחרותי ביחס למחיר השוק וכמובן צוות מקצועי שעומד לרשותכם לאורך כל הבדיקה וגם לאחריה. כמו כן, החברה לא רק מאתרת את הנזילה אלא גם מבצעת את כל עבודות התיקון הנדרשות על מנת להחזיר את תפקוד הצנרת למצב של מאה אחוז. כל שירותי החברה מבוצעים על ידי טכנולוגיות מתקדמות בתחום איתור נזילות מים ועבור כל שירות מעניקה החברה אחריות מלאה על כל מרכיבי השירות.

צרו קשר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם!

עיקרי הדברים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים נוספים

צילום צנרת ביוב לפני רכישת נכס

ביובית בחיפה

  הבית או העסק מוצף כולו?הביוב עולה על גדותיו והסיטואציה הופכת לקטסטרופה? מי הגשמים חוסמים את היציאה מהבניין או מהרחוב? יש פתרון – שאיבה מהירה

Read More »
תהליך בדיקת נרטיבות במצלמה טרמית

גילוי נזילות מים

  גילוי נזילות מים – הדרך הקלה למניעת נזק גדול נזילת מים בתוך דירה או בית היא צרה גדולה במיוחד, גם אם המדובר בנזילה קטנה

Read More »
נזילות מים

גילוי רטיבות

סובלים מרטיבות? מחפשים בעל מקצוע, אינסטלטור או חברה המתמחים בגילוי רטיבות? חברת nuflow תספק לכם מענה מלא לכל השאלות ותשלח ישירות לביתכם או לבית העסק

Read More »
גלילה לראש העמוד